Aktualności

VII Zlot Radości DDA/DDD

Tegoroczny Zlot Radości DDA/DDD odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2022 roku w ośrodku Zacisze BIS w Koszelówce nad jeziorem Zdworskim. Ośrodek Zacisze BIS znajduje się w odległości około 20 km od Płocka. Koszt jednego dnia pobytu wraz noclegiem ośrodku Zacisze BIS to 130 zł/osoba (zawiera 3 posiłki, nie ma możliwości wyboru pojedynczych posiłków).

Koszt noclegu jest niezależny od wielkości pokoju (1 – 4 osoby w pokoju) i nie ma możliwości wcześniejszego wyboru rodzaju pokoju. Według informacji organizatorów szczegółowy plan zlotu będzie dostępny w późniejszym teminie. Zgłoszenia i rezerwacja miejsc przez specjalny formularz internetowy dostępny na stronie internetowej Intergrupy ACA (DDA/DDD) pod adresem: https://dda.org.pl/zlot-siedem/

Zlot DDA to spotkanie krajowe lub międzynarodowe osób, które pragną dzielić się swoją siłą, nadzieją i radością ze zdrowienia na Programie 12 Kroków i 12 Tradycji DDA/DDD. Podczas zlotu mają miejsce mitingi tematyczne, ogniska, dyskoteki, spikerki, warsztaty. Zlot DDA to szansa nawiązania nowych nowych relacji z osobami, które chcą zdrowieć z syndromu DDA/DDD.

#VII Zlot Radości DDA/DDD

#Zlot Radości DDA/DDD

#Zlot DDA

#Zlot

error: Content is protected !!